APIE MUS

KSANA aukštos kokybės paslaugų teikimas yra mūsų pagrindinis tikslas.

Nuo 2015 m. mūsų komanda puikiai supranta pramonės poreikius ir kuria patikimus produktus, kad juos patenkintų.

Įmonė „KSANA“ įkurta 2015 metais ir jau 7 metus sėkmingai vykdo įvairių rūšių statybos ir montavimo paslaugas. Reikėtų pažymėti, kad mūsų produkcijos apimtis yra gana plati.

Mūsų įmonė „KSANA“ specializuojasi technologinės įrangos, vamzdynų ir metalo konstrukcijų montavime, nestandartinės įrangos ir metalo konstrukcijų gamyboje, chemijos, naftos ir dujų perdirbimo įmonių įrangos kapitalinio remonto ir rekonstrukcijos srityse, tačiau tai ne vienintelė mūsų specializacija. . Užsiimame cilindrinių ir sferinių rezervuarų gamyba, surinkimu ir montavimu; taip pat sėkmingai atliekame visų rūšių suvirinimo darbus bei gaminame įrangą.

Keletas įdomių faktų

Skaičiai kalba patys už save

0
Mūsų žmonių personalas baigėsi
0
Mūsų amžius
0
Baigti projektai

Kokybė pirmiausia! Užtikriname, kad gaminant net mažiausią gaminį būtų atsižvelgta į kiekvieną smulkmeną. Mūsų dėmesys 100% yra klientų poreikiai ir pasitenkinimas.

Darbas su tavimi

Su kiekvienu užsakymu elgiamės itin profesionaliai ir atliekame visas mums aiškiai nustatytas užduotis. Bet kokie klausimai aptariami ir išsprendžiami laiku, todėl su kiekvienu klientu stengiamės rasti supratimo kalbą.

Mes dirbame

Vykdome Jūsų užsakymus bet kokiomis oro sąlygomis, bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kokia galimybe! Į užduotį žiūrime su visa atsakomybe: ar karšta, ar šalta, daugiaaukštis pastatas ar požeminis statinys. Bet kada ir bet kur!

Gamybos daugiafunkcionalumas yra vienas iš mūsų įmonės privalumų

Reikia pagalbos dėl paprastesnių sprendimų? Mes esame Ekspertai!